Zirve Programlarında 2023 – 2024 Devir İşlemleri Nasıl Yapılır?

Devir-2023-2024-1024x576 Nasıl Yapılır? Ön Muhasebe Zirve Finansman Zirve Kullanım Kılavuzları Zirve Masaüstü Programları Zirve Ticari Zirve Üretim  zirvede devir nasıl yapılır zirvede devir zirve devir Zirve yıl sonu işlemleri Yıl Sonu işlem yıl sonu devir işlemleri devir 2023 açılış 2023 2022-2023 devir 2022

Zirve Ticari / Finansman / Üretim : 2023 – 2024 devir işlemleri nasıl yapılır konusundaki detayları sizin için derledik.

Devir Ne Anlama Gelir?

Devir, firmalar için tanımlanmış olan mali yıl sonunda, muhasebe açısından tüm hesapların kapatılması ve yeni bir mali döneme açılış işlemleri şeklinde kaydedilmesini temsil eder.

Devir İşlemlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

2023 yılının 2024 yılına devir işlemleri yapılmadan önce kesinlikle yedekleme, güncelleme işlemlerinin yapılması ve e-Fatura kullanıcıları için 2023 yılında kesilen faturaların, 2023 yılında gönderilmesi gerekmektedir.

Devir işlemi yapılmadan önce internet sitemizdeki “Güncellemeler” bölümünden kullandığınız programın en son güncellemesini indirip kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Devir İşlemi Videolu Anlatım

Yeni yıla devir işlemi yapacak kullanıcılarımızın aşağıdaki devir anlatım videosunu izlemelerini tavsiye ediyoruz.

Otomatik güncellemelerin nasıl yapıldığını ” Zirve Programlarında Otomatik Güncelleme İşlemleri Nasıl Yapılır? ” bağlantımızı tıklayarak, güncel versiyon kurulumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Devir işlemleri ile ilgili tarafımızdan destek almak isteyecek kullanıcılarımızın “Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti Sözleşmesi” kapsamında olmaları gerekmektedir. YGD Sözleşme süresi dolan kullanıcılarımız yenileme işlemini Online İşlem bölümümüzden online olarak yapabilirler.

NOT : Devir işlemleri Ticari / Finansman / Üretim Paketlerimiz içindir. Müşavir Paketinde devir işlemi yoktur. Yıl sonu kapanış ve açılış işlemleri yapılmaktadır.

Top