İlk e-Arşiv Faturanızı Birlikte KeselimGünümüzün dijital çağında, işletmelerin ve tüccarların faturalandırma süreçlerini elektronik ortama taşıması büyük bir kolaylık sağlıyor. Artık kağıt faturalar, kargo ile gönderilen zarflar ve kaybolma riski gibi sorunlarla uğraşmak zorunda değiliz. Bunun yerine, e-Arşiv fatura ile işlerimizi hızlı ve güvenli bir şekilde yürütebiliyoruz. Bu süreçte, ilk e-arşiv faturanızı kesmek heyecan verici bir adım olabilir. Bu blog yazımızda, e-Portal ve Zirve Masaüstü Programı e-Dönüşüm modülünden ilk e-arşiv faturasının nasıl kesebileceği anlatılacaktır.

Boşluk

boşluk

1. e-Portal’de İlk e-Arşiv Faturanızı Birlikte Keselim.

Yenilikçi e-portalımızı kullanmayı öğrenecek ve ilk e-arşiv faturanızı keserek pratik deneyim kazanacaksınız.

Portal üzerinde fatura kesmek için öncelikle https://eportal.mikro-grup.com.tr/ giriş yaparak “e-Dönüşüm”, “E-Arşiv Fatura” ve “Yeni E-Arşiv Fatura adımları takip edilir.

e-Portal’de ilk e-Arşiv Faturanın nasıl kesileceğini aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

2. Zirve Masaüstünde İlk e-Arşiv Faturanızı Birlikte Keselim.

Zirve Masaüstü’nün güçlü ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, e-arşiv fatura işlemlerini kolaylıkla yönetebileceksiniz. İlk e-arşiv faturanızı keserek pratik deneyim kazanacak, zamandan ve kaynaklardan tasarruf sağlayacaksınız.

Zirve Masaüstü Programında yeni fatura oluşturabilmek için “Fatura”, “Yeni Fatura” ve “Satış Fatura” adımları takip edilir.

Zirve Masaüstünde ilk e-Arşiv Faturanın nasıl kesileceğini aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

İlk e-Arşiv Fatura deneyiminizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, keyifli kullanımlar dileriz.

Top