Mayıs 2023 e-Bülten

Mayis newsletter

 
 
Canlı Destek Butonu ile İhtiyacınız Olduğunda Yanınızdayız!
Zirve Nova 2.0 programı içerisinde bulunan Canlı Destek butonuna tıklayın ve sorunuzu bize iletin. Kısa bir süre içerisinde canlı olarak uzman danışmanlarımız size cevap versin. 

Canlı destek butonu ile ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olmak size sağladığımız birçok kolaylıktan sadece biri 💜
 
 
Gelir Geçici Vergi Beyannameleri İstediğiniz Zaman Hazırlayın
Dönem içinde herhangi bir yansıtma işlemleri yapılmadan Geçici Vergi Gelir Tablosu hazırlayarak Kurum Geçici veya Gelir Geçici Beyannamenizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek yıl sonunu beklemeden ve kapanış fişi oluşturmadan istediğiniz zaman Geçici Vergi Gelir Tablosunu hazırlayın. 
1. Adım
2. Adım
Zirve Nova 2.0’da Geçici Vergi Gelir Tablosunu Hazırlayın. Detaylı anlatım için buraya tıklayın.
Gelir Geçici Beyannamesi Otomatik Hazırlayın. Detaylı anlatım için buraya tıklayın.
 
 
 
e-Defter İkincil Kopyalarınızı Ek Programa İhtiyaç Duymadan Gönderin
Java gibi farklı bir program yüklemeden e- Defter ikincil veri saklama sürecini, Zirve Nova 2.0 ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl mı?

Zirve Nova 2.0’da, e-Defter İkincil Kopya Gönderimlerinizi tek tıkla yapın; e-Defterlerinizi bulut sisteminde güvenle saklayın ve dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde dosyalara hızlıca ulaşın. 🤩
 
 
Bordro Modülüne Personel Rapor Sorgulama
Ekranı Eklendi
Program içerisinde Bordro Personel altında bulunan Rapor Sorgulama ekranından dilediğiniz firmaları seçin ve SGK Kayıtlarını Kontrol Et butonuna basın.

Seçili firmaya ait personellerin raporlu günleri saniyeler içinde programa rapor izni olarak eklensin. Raporları dakikalarca beklemeden program içerisine tek tıkla aktarmak Zirve Nova 2.0 ile işte bu kadar basit ✨
 
 
 
Genel Muhasebe ve KDV Ayırma Ayarlarını Dilediğiniz Gibi Düzenleyin🤩
Genel Muhasebe modülünde bulunan ‘Ayarlar’ butonuyla kullanımınıza göre Genel Muhasebe ve KDV Ayırma ayarları yapabilirsiniz.
 
Fiş Ayarlar işlemlerini nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlattığımız videomuza görsele tıklayarak göz atın!
 
 
Beyannameleri Tek Tek Gönderme
Zahmetinden Kurtulun!
Program içerisinden oluşturduğunuz ve firma adına göre alfabetik sırayla gelen beyannameleri ister tümünü isterseniz birkaçını seçerek toplu bir şekilde işlem yapın.
 
 
 
Yazı Puntolarını Ayarlayın
Fiş Girişi, Muavin, Mizan, e-Defter gibi birçok ekranda yazı puntolarını kullanım ihtiyacınıza göre büyültebilir ya da küçültebilirsiniz 🎉 
 
 

 
Top