Harici Konnektörlerin verilerinize zarar verebileceğini biliyor muydunuz?Verilerinizin güvenliği bizim için birinci sırada. Bu yüzden Harici Konnektörler ile birlikte çalışmıyor ve destek vermiyoruz.  Veritabanına yapılan harici müdahaleler, verilerinizin bozulmasına ve işlem yaparken sorunlara  sebebiyet verebilir.

Zirve e-Dönüşüm servislerini kullandığınızda ise rahat edersiniz. Peki Nasıl?

Fatura kestiğiniz an faturanız modüle düşeceği için, kontrolünü sağladıktan sonra direkt gönderimini yapabilirsiniz. 

Harici Konnektördeki gibi vakit kaybı yaşamazsınız, zamandan kazanırsınız.

Programınıza verilen her güncelleme, zirve e-fatura modülüne uyumlu olacağı için işlerinizi aksatacak durumlar ortadan kalkar.

Yazılım Güncellemesi aldığınızda harici konnektör, yeniden sisteme adapte olamayabilir ve e-dönüşüm servislerinizin kullanımında sorunlar yaşanabilir.

Zirve entegratörden gönderilen faturalarınızın durumlarını kolaylıkla ve doğru şekilde zirvede görebilirsiniz. 

Konnektör veri tabanına müdahale ettiği için yanlış fatura durumlarına sebebiyet verebilir. Faturanızın durumu iptal edildi gibi görünebilir veya gönderilmemiş faturanız gönderilmiş gibi görünebilir. 

Zirveden oluşturduğunuz faturanızı zirve e-fatura modülünde oluşturduğunuz hali ile birebir aynı görürsünüz. 

Fakat konnektöre aktarıldığında verilerinizde farklılık görebilirsiniz. Bu da gönderilen faturanızın yanlış gitmesine sebep olabilir.

Gelen faturanızı Zirve e-fatura modülünden Zirve programınıza aktarırken, ilgili cari Zirve’de açık değilse, aktarım esnasında sizin onayınıza sunarak kartı otomatik açtırır. 

Konnektör kullanıyorsanız bu durumda cari kartınızı elle açmak durumunda kalabileceğiniz için vakit kaybedersiniz.

E-fatura kayıtlı kullanıcı listesi zirve e-fatura modülünden kontrol edildiği için sağlıklı fatura kesersiniz. 

Konnektör bu kontrolü sağlayamayacağı için e-fatura mükellefi bir kişiye yanlışlıkla kağıt fatura ya da e arşiv fatura düzenleyebilirsiniz.

Zirve e-Dönüşüm Paketlerini kullanın, işiniz de, içinizde rahat etsin.

Top