Zirve Programlarında 2023-2024 Devir İşlemleri Nasıl Yapılır?Zirve Ticari / Finansman / Üretim : 2023 – 2024 Devir İşlemleri Nasıl Yapılır?

Devir, firmalar için tanımlanmış olan mali yıl sonunda, muhasebe açısından tüm hesapların kapatılması ve yeni bir mali döneme açılış işlemleri şeklinde kaydedilmesini temsil eder.

2023 yılının 2024 yılına devir işlemleri yapılmadan önce kesinlikle yedekleme, güncelleme işlemlerinin yapılması ve e-Fatura kullanıcıları için 2023 yılında kesilen faturaların, 2023 yılında gönderilmesi gerekmektedir.

Devir işlemi yapılmadan önce internet sitemizdeki “Güncellemeler” bölümünden kullandığınız programın en son güncellemesini indirip kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Yeni yıla devir işlemi yapacak kullanıcılarımızın aşağıdaki devir anlatım videosunu izlemelerini tavsiye ediyoruz.

Otomatik güncellemelerin nasıl yapıldığını ” Zirve Programlarında Otomatik Güncelleme İşlemleri Nasıl Yapılır? ” bağlantımızı tıklayarak, güncel versiyon kurulumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Devir işlemleri ile ilgili tarafımızdan destek almak isteyecek kullanıcılarımızın “Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti Sözleşmesi” kapsamında olmaları gerekmektedir. YGD Sözleşme süresi dolan kullanıcılarımız yenileme işlemini Online İşlem bölümümüzden online olarak yapabilirler.

NOT : Devir işlemleri Ticari / Finansman / Üretim Paketlerimiz içindir. Müşavir Paketinde devir işlemi yoktur. Yıl sonu kapanış ve açılış işlemleri yapılmaktadır.

Top